Офіційний дилер Jilong в Україні

в місті

Часті питання покупців

Чи даєте ви гарантію на ремонт?

Так, в залежності від поломки, гарантія на ремонт становить від 3 до 12 місяців.

Чи всі моделі електросамокатів ви приймаєте в ремонт?

Так, ми ремонтуємо всі моделі електротранспорту Kugoo.

Що робити, якщо я купив електровелосипед, але в моєму місті немає вашого сервісного центру?

З клієнтами з інших міст ми працюємо віддалено. Ви можете розмістити заявку, наш майстер зв’яжеться з вами і проведе віддалену діагностику. Якщо ви зможете самостійно замінити несправну деталь, ми надішлемо її вам і допоможемо з заміною.

Як швидко ви ремонтуєте техніку?

Все залежить від того, яка поломка сталася з технікою. Якщо це невелика несправність, ми впораємося з ремонтом протягом кількох днів. Для більш складних ремонтів терміни здійснення можуть становити тиждень або близько того. Для нас важливо виконати роботу якісно, тому ми не ставимо нереально коротких термінів.

Встановлюєте ви нові запчастини при ремонті?

Так, найчастіше ми замінюємо деталі на нові оригінальні запчастини. Якщо є можливість встановити б / у деталь, ми можемо запропонувати вам такий варіант.

Якщо мій електросамокат потрапив під дощ, що робити?

Перш за все, зв’яжіться з нами, щоб ми могли забрати ваш транспорт на діагностику. Надалі вам варто замовити гідроізоляцію для вашого самоката, щоб уникнути повторного потрапляння вологи.

Які документи ви видаєте при і після ремонту?

Ми приймаємо ваш транспорт за актом прийому-передачі. Після проведення всіх роботи ви отримуєте на руки акт виконаних робіт, який підписуєте, якщо всі роботи були виконані точно і в строк.