Офіційний дилер Jilong в Україні

10/02/2021

Електросамокати Kugoo стрімко набирають популярність, але щоб підібрати оптимальний самокат для потреб райдера потрібно розібратися в чому їх відмінності та які самокати підійдуть для міських умов.

Весь модельний ряд бренду підрозділяється на серії, у кожній з яких свої позначення (S, M, X, HX). Дані моделі призначені для їзди по місту, тому що мають невелику вагу та компактні габарити. Розглянемо більш докладнше кожну з моделей.

Kugoo M2

Електросамокат Kugoo M2 по праву визнаний одним з найбільш мобільних електронних засобів пересування, дана модель сподобається людям, які не хочуть обмежувати себе певним стилем їзди – завдяки наявності встановлюваного сидіння переміщатися можна не тільки стоячи, але й сидячи.

Діаметр коліс – 8 дюймів відмінно поєднується з високим рівнем амортизації та дозволяє перетинати не тільки асфальтовану місцевість, а й природні дорожні нерівності, незалежно від того плитка це, гравій або газон. Акумулятор ємністю 8 ампер дозволить долати відстань до 35 кілометрів, при максимальній швидкості до 30 кілометрів на годину.

Kugoo M2 Pro

Електросамокат KUGOO M2 PRO не залишить байдужими цінителів високої моди та технологічності. Дана модель виконана в стилі сучасних електричних самокатів та мінімалізму.

Розігнатися на Kugoo M2 Pro можна до 35 км / год, такий розбіг йому надає мотор в 350W, а новий акумулятор в 9 Ач дозволить проїхати без підзарядки до 30 км. Діаметр коліс складає 8,5 дюймів, вони пневматичні. Спереду й ззаду встановлені амортизатори, які допомагають з легкістю долати всі нерівності на дорогах і дозволяють з комфортом рухатися як по міській трасі

Kugoo X1

Стильний зовнішній вигляд та відмінні характеристики самоката роблять його лідером серед конкурентів! Електросамокат X1 здатний розвивати швидкість 45-50 км / ч завдяки 600 Ватт мотору. Батареї 13А вистачить, щоб долати відстань в 40-45 км на одному заряді.

Куго х1 отримав два амортизатора спереду й ззаду, вони амортизують поштовхи та нейтралізують вібрацію, яка виникає при їзді по поганих дорогах, що сприяє підвищенню комфорту при поїздці.

Kugoo HX

Стильний електросамокат Kugoo HX з мінімалістичним дизайном чудово підходить для повсякденного використання. Ємність акумулятора дозволяє проїхати близько 30 км на одному заряді з максимальною швидкістю до 25 км / ч.

Батарея Kugoo HX (6.4ah) знаходиться в металевому кейсі (з пластиковими кришками з обох сторін) і добре гідроізолювати. Ємність акумулятора становить 6.4Ач при 36В (230.4Втч) і зібрана з високотокових елементів Panasonic ємністю по 3200мАч.

Kugoo HX Pro

Модель KUGOO HX PRO – це стильний та зручний у використанні електросамокат. Знімна батарея, легко настроюється панель управління, посилена система амортизації – все це та багато іншого входять в комплектацію даної моделі. KUGOO HX PRO легко складається навпіл та важить всього 14 кг, що дозволяє без зусиль носити його як в руках, так і в спеціальній сумці-перенесенні.

Ємність акумулятора 128000 Ah дозволить проїхати до 43 км в залежності від вашої ваги та кута нахилу поверхні, зі швидкістю до 30 км / ч. У самоката є підсвічування та надійна гальмівна система. Це дійсно потужний пристрій, яке може розвивати велику швидкість та витримувати навантаження до 120 кг.