Офіційний дилер Jilong в Україні

05/01/2021

Електросамокати Kugoo теоретично можна поділити на дитячі та виключно дорослі моделі. Виробник заявляє, що частина моделей розрахована на вік 13+, але дуже часто батьки вагаються в роздумах варто чи ні купувати електросамокат дитині.

У чому особливість електросамоката для дитини

У питанні вибору самоката для дитини потрібно виходити з індивідуальних особливостей чада. Важливо щоб дитина була в свідомому віці, мала навички водіння та його комплекція підходила під конкретну модель електросамоката.

Також для дітей важливий зовнішній вигляд та розмір самоката. Варто обговорити з дитиною, які моделі йому подобаються чи будуть вони підходити для нього по вазі та габаритам. Крім цього для водіння самоката дитиною можуть знадобитися додаткові аксесуари: шолом, наколінники, налокітники.

Які особливості треба враховувати при виборі електросамоката дітям:

 1. Неслизбка дека;
 2. Накладки на рулі;
 3. Мала потужність двигуна;
 4. Наявність функції обмеження швидкості;
 5. Легка вага самоката;
 6. Плавне перемикання швидкостей без ривків.

Якщо сім’я живе в багатоповерхівці та самокат планують зберігати вдома, то потрібно також вибирати модель, що складається, щоб дитина могла самостійно скласти і підняти на поверх.

Найпопулярніші моделі електросамокатів для маленьких райдерів

З урахуванням всіх критеріїв, про які говорили вище можна виділити такі моделі, адаптовані для управління дорослими та дітьми.

 • Kugoo Mini Easy – дуже легкий, швидкий та функціональний електросамокат. Він створений для дітей та дорослих, що обожнюють активний відпочинок та постійно знаходяться в русі. Завдяки 6,5 дюймовим колесам, підтримки потужного мотора й надійній гальмовій системі цей самокат прекрасно почуває себе на асфальті, плитці або паркових доріжках.
 • Kugoo HX і Kugoo HX Pro – стильні електросамокати з мінімалістичним дизайном чудово підходить для повсякденного використання дітьми. Ємність акумулятора дозволяє проїхати близько 30 км на одному заряді з максимальною швидкістю до 25 км / ч.
 • Kugoo X1 – самокат преміум-якості. Здатний розвинути швидкість до 45 км / год завдяки 600 Ватт мотору. Батареї на 13А вистачить, щоб подолати відстань в 40 км на одній зарядці. Колеса забезпечують плавний хід по всіх нерівностях дороги за рахунок пневматичних амортизаторів.
 • Kugoo G-Max – мотор-колесо на 500 ват, яке дозволяє розвинути швидкість до 30 км / ч. Простий механізм складання. Стильний дизайн.
 • Kugoo M2 Pro – пневматичні шини з легкістю подолають всі нерівності, які зустрічаються на дорогах, а система амортизації дозволить з комфортом рухатися по тротуарах і парку. Складений самокат легко переносити, тому що в середньому вага становить 12 кг, але при цьому витримує до 120 кг.

Користь катання на електросамокаті для дитини

Природно батьки хвилюються за свою дитину, тому й роздумують перш ніж купити електросамокат. Управління електросамокатів вимагає дотримання правил, знання правил безпеки, відповідальної експлуатації. Однак при всіх наявних ризиках у їзди на самокаті багато плюсів.

Такий вид відпочинку допомагає дитини розвивати фізичну підготовку, оскільки задіяні всі групи м’язів. Також підтримуються та тренуються можливості вестибулярного апарату, розвивається координація та увага.

Щоб їзда на електросамокаті приносила задоволення дитини та спокій батькам потрібно поступово вчити дитину керувати самокатом та пояснювати особливості його управління. При дотриманні техніки безпеки та підборі правильної моделі така покупка принесе тільки радість та позитивні емоції.