Офіційний диллер Jlong в Україні

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер компанії Jlong в Україні. Це означає, що ми надаємо своїм покупцям оригінальну продукцію китайського лідера на ринку електротранспорту, відомого багатьом під брендом Kugoo.

Ми знаємо, наскільки важливо поєднувати в одному транспортному засобі безпеку для його водія, екологічність і функціональність. Електросамокати і електровелосипеди Kugoo – це відмінний приклад поєднання всіх трьох якостей.

Тому в нашому інтернет-магазині представлені кращі моделі транспорту на електродвигунах, причому кожну з них наші співробітники тестують самі. Ми ставимо чесні ціни на всі види техніки Kugoo, пропонуємо широкий вибір аксесуарів до неї, а наш власний сервісний центр – це кращий друг кожного нашого покупця, адже ми виконуємо всі види ремонтних робіт для електросамокатів і електровелосипедів Kugoo.

Ми не просто пропонуємо вам перевірені якісні товари, наші співробітники – справжні фанати ідеї електротранспорту для міста. Ми будемо раді проконсультувати кожного нашого клієнта з усіх питань експлуатації, обслуговування та техніки безпеки.

Приєднуйтеся до шанувальників електротранспорту Kugoo в Україні! Ми раді кожному клієнту!

Наша електрокоманда

Вітаємо всіх любителів електротранспорту! Співробітники нашого інтернет-магазину повністю поділяють вашу любов до електросамокати і велосипедам. Більш того, ми знаємо про них все і навіть трохи більше. Наші фахівці допоможуть вам вибрати кращі моделі Kugoo для вас і ваших дітей, розкажуть про кожен цікавить вас товар, порадять і поділяться корисною інформацією. А якщо вам потрібний ремонт, наші фахівці сервісного центру завжди готові прийти до вас на допомогу.

Міла

Клієнт-менеджер

Консультує з підбору електротранспорту і готує його вам на відправку

Ілона

Клієнт-менеджер

Координує роботу сервісних центрів, вирішує питання по обладнанню

Степан

Спеціаліст сервісного центру

Вирішує проблеми по роботі самокатів. Може допомогти навіть віддалено

Олексій

Спеціаліст сервісного центру

Вирішує проблеми по роботі самокатів. Може допомогти навіть віддалено

Ми зібрали в цьому розділі найчастіше питання

про нашу роботу

Ви пропонуєте оригінальні електросамокати або копії?

Ми є офіційним представником компанії Jlong в Україні. Саме продукція цього виробника відома під брендом Kugoo, і вона представлена в нашому інтернет-магазині.

Чи можна у вас купити електросамокати оптом?

Звісно, ми будемо раді бачити вас в числі оптових покупців. Детальніше про умови оптового замовлення ви зможете дізнатися в нашому розділі «Опт».

Чи даєте ви гарантію на покупку електросамокатів?

Зрозуміло, в магазині діє гарантія на всі моделі електротехніки.

Чи бувають у вас знижки на електротранспорт?

Звичайно, стежте за нами в соціальних мережах і заходите в розділ «Акції» на нашому сайті, щоб знати більше про діючі знижки.

Якщо у мене зламався куплений у вас електровелосипед, що мені робити?

Ми будемо раді допомогти вам з ремонтом. У нас є власні сервісні центри, співробітники яких зможуть діагностувати поломку і виконати всі види ремонту.

Чи можна у вас підібрати електросамокат на подарунок дитині?

Звичайно, у нас є в асортименті моделі, розраховані на дітей від 8 років і підлітків.

Як підібрати електросамокат?

Перш за все, вам варто оцінити власні побажання до такої техніки: чи є, де її зберігати, яку вагу має витримувати самокат, яку вагу самоката вам потрібен? Виходячи з цих критеріїв ви зможете точно вибрати потрібний вам девайс. Наші системи фільтрів в каталозі і менеджери магазину допоможуть вам вибрати ідеальний варіант. Звертайтеся!