Офіційний дилер Jilong в Україні

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер компанії Jilong в Україні. Це означає, що ми надаємо своїм покупцям оригінальну продукцію китайського лідера на ринку електротранспорту, відомого багатьом під брендом Kugoo.

Ми знаємо, наскільки важливо поєднувати в одному транспортному засобі безпеку для його водія, екологічність і функціональність. Електросамокати і електровелосипеди Kugoo – це відмінний приклад поєднання всіх трьох якостей.

Тому в нашому інтернет-магазині представлені кращі моделі транспорту на електродвигунах, причому кожну з них наші співробітники тестують самі. Ми ставимо чесні ціни на всі види техніки Kugoo, пропонуємо широкий вибір аксесуарів до неї, а наш власний сервісний центр – це кращий друг кожного нашого покупця, адже ми виконуємо всі види ремонтних робіт для електросамокатів і електровелосипедів Kugoo.

Ми не просто пропонуємо вам перевірені якісні товари, наші співробітники – справжні фанати ідеї електротранспорту для міста. Ми будемо раді проконсультувати кожного нашого клієнта з усіх питань експлуатації, обслуговування та техніки безпеки.

Приєднуйтеся до шанувальників електротранспорту Kugoo в Україні! Ми раді кожному клієнту!

Наша електрокоманда

Вітаємо всіх любителів електротранспорту! Співробітники нашого інтернет-магазину повністю поділяють вашу любов до електросамокати і велосипедам. Більш того, ми знаємо про них все і навіть трохи більше. Наші фахівці допоможуть вам вибрати кращі моделі Kugoo для вас і ваших дітей, розкажуть про кожен цікавить вас товар, порадять і поділяться корисною інформацією. А якщо вам потрібний ремонт, наші фахівці сервісного центру завжди готові прийти до вас на допомогу.

Ми зібрали в цьому розділі найчастіше питання

про нашу роботу

Ви пропонуєте оригінальні електросамокати або копії?

Ми є офіційним представником компанії Jilong в Україні. Саме продукція цього виробника відома під брендом Kugoo, і вона представлена в нашому інтернет-магазині.

Чи можна у вас купити електросамокати оптом?

Звісно, ми будемо раді бачити вас в числі оптових покупців. Детальніше про умови оптового замовлення ви зможете дізнатися в нашому розділі «Опт».

Чи даєте ви гарантію на покупку електросамокатів?

Зрозуміло, в магазині діє гарантія на всі моделі електротехніки.

Чи бувають у вас знижки на електротранспорт?

Звичайно, стежте за нами в соціальних мережах і заходите в розділ «Акції» на нашому сайті, щоб знати більше про діючі знижки.

Якщо у мене зламався куплений у вас електровелосипед, що мені робити?

Ми будемо раді допомогти вам з ремонтом. У нас є власні сервісні центри, співробітники яких зможуть діагностувати поломку і виконати всі види ремонту.

Чи можна у вас підібрати електросамокат на подарунок дитині?

Звичайно, у нас є в асортименті моделі, розраховані на дітей від 8 років і підлітків.

Як підібрати електросамокат?

Перш за все, вам варто оцінити власні побажання до такої техніки: чи є, де її зберігати, яку вагу має витримувати самокат, яку вагу самоката вам потрібен? Виходячи з цих критеріїв ви зможете точно вибрати потрібний вам девайс. Наші системи фільтрів в каталозі і менеджери магазину допоможуть вам вибрати ідеальний варіант. Звертайтеся!